Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Gherla din Gherla

Mersul trenurilor contact

Gherla , jud. Cluj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
01:19 406 Tren InterRegio 406 din Gherla
Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea Episcopia Bihor
02:42 407 Tren InterRegio 407 din Gherla
Beclean Miercurea Ciuc Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Dej Sfintu Gheorghe Brasov Toplita
02:53 1838 Tren InterRegio 1838 din Gherla
Guramorului Nasaud Cimpulung Moldovenesc Vatra Dornei Pojorita Beclean Cimpulung Est Suceava Iacobeni Frasin Targu Frumos Veresti Ilva Mica Pascani Dolhasca Floreni Iasi Lunca Ilvei Salva Dej Mestecanis Vama
03:47 1837 Tren InterRegio 1837 din Gherla
Buzias Cluj Napoca Teius Lugoj Razboieni Aiud Timisoara Manastur Alba Iulia Simeria Margina Orastie Sibot Vintu de Jos Deva Ilia Faget Campia Turzii
04:18 4301 Tren Regio 4301 din Gherla
Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura
04:46 4300 Tren Regio 4300 din Gherla
Dej
04:51 4303 Tren Regio 4303 din Gherla
Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes
05:14 Tren 4098 Tren 4098 din Gherla
Letca Dej Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Benesat Jibou Citcau Baia Mare
05:47 4101 Tren Regio 4101 din Gherla
Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida
06:01 1843 Tren InterRegio 1843 din Gherla
Beclean Dej
06:39 4111 Tren Regio 4111 din Gherla
Iclod Rascruci Cluj Napoca Bontida Apahida
06:55 4094 Tren Regio 4094 din Gherla
Glodu Somesului Coplean Ciocmani Rus Capilna Surduc Salaj Bizusa Ileanda Var Rastoci Jibou Gilgau Letca Dej Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Nima Babuteni
07:07 4091 Tren Regio 4091 din Gherla
Cluj Napoca
07:33 4701 Tren Regio 4701 din Gherla
Apahida Iclod Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Bontida Livada Somes
08:15 Tren 4093 Tren 4093 din Gherla
Cluj Napoca Apahida
08:45 4302 Tren Regio 4302 din Gherla
Bunesti h Nima Dej
09:25 366 Tren InterRegio 366 din Gherla
Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin Alesd
09:35 4103 Tren Regio 4103 din Gherla
Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu
10:07 1832 Tren InterRegio 1832 din Gherla
Pojorita Beclean Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Dej Vama Guramorului Nasaud Mestecanis Vatra Dornei
11:51 4087 Tren Regio 4087 din Gherla
Cluj Napoca
12:09 4703 Tren Regio 4703 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
12:50 4102 Tren Regio 4102 din Gherla
Beclean Viisoara Sintereag Nima Arcalia Caila Saratel Ciceu Sfintu Magherus Sarata Dej Reteag Coldau
13:51 362 Tren InterRegio 362 din Gherla
Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Ciucea Huedin
13:54 1834 Tren InterRegio 1834 din Gherla
Pascani Dolhasca Floreni Iasi Mestecanis Lunca Ilvei Salva Dej Cimpulung Moldovenesc Vama Guramorului Nasaud Cimpulung Est Vatra Dornei Pojorita Beclean Frasin Suceava Iacobeni Ilva Mica Targu Frumos Veresti Magura Ilvei
14:31 1833 Tren InterRegio 1833 din Gherla
Aradu Nou Huedin Ciumeghiu Alesd Cluj Napoca Salonta Aghires Oradea Chisineu Cris Arad Ciucea Sintana Timisoara
14:47 4305 Tren Regio 4305 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
14:58 4086 Tren Regio 4086 din Gherla
Zalau Tasnad Acis Carei Gilgau Dej Sarmasag Ileanda Jibou
15:45 4304 Tren Regio 4304 din Gherla
Dej Bunesti h Nima
15:57 367 Tren InterRegio 367 din Gherla
Dej Toplita Brasov Ditrau Beclean Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Oltului Gheorghieni Siculeni Baile Tusnad Sfintu Gheorghe
16:27 Tren 4090 Tren 4090 din Gherla
Mediesu Aurit Seini Letca Baia Mare Ulmeni Salaj Dej Gilgau Ileanda Benesat Jibou
16:43 4110 Tren Regio 4110 din Gherla
Salva Dej Bocicoel Craciunesti Mogoseni Sighetu Marmatiei Beclean Iza Romuli Camara Sighet Leordina Sacel Telciu Bocicoi Nimigea Fiad Cociu Lunca la Tisa Viseu De Jos Fiezel Valea Viseu Bistra Bichigiu Cosbuc Tisa Petrova Dealu Stefanitei
16:45 4307 Tren Regio 4307 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
17:19 4105 Tren Regio 4105 din Gherla
Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura
17:51 4306 Tren Regio 4306 din Gherla
Dej Nima
18:37 4308 Tren Regio 4308 din Gherla
Nima Dej
18:45 4109 Tren Regio 4109 din Gherla
Clujana h Cluj Napoca
18:47 363 Tren InterRegio 363 din Gherla
Cosbuc Dej Salva Beclean Sighetu Marmatiei Leordina Lunca la Tisa Viseu De Jos Iza Telciu Sacel Valea
19:02 4095 Tren Regio 4095 din Gherla
Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura
19:22 4092 Tren Regio 4092 din Gherla
Ileanda Citcau Benesat Rastoci Jibou Letca Baia Mare Miresu Mare Dej Ulmeni Salaj Gilgau
19:35 1831 Tren InterRegio 1831 din Gherla
Cluj Napoca
21:01 4106 Tren Regio 4106 din Gherla
Reteag Sintereag Nima Arcalia Caila Bunesti h Ciceu Saratel Magherus Sfintu Dej Sarata Coldau Beclean
22:08 1844 Tren InterRegio 1844 din Gherla
Deva Razboieni Campia Turzii Sibot Radna Ilia Savirsin Teius Timisoara Aradu Nou Aiud Simeria Vintu de Jos Alba Iulia Orastie Cluj Napoca
22:16 Tren 4099 Tren 4099 din Gherla
Cluj Napoca
22:18 1766 Tren InterRegio 1766 din Gherla
Guramorului Beclean Suceava Pojorita Mestecanis Targu Frumos Iacobeni Cimpulung Moldovenesc Pascani Veresti Cimpulung Est Iasi Dolhasca Frasin Dej Vama Salva Nasaud Vatra Dornei
23:28 1765 Tren InterRegio 1765 din Gherla
Sibot Radna Ilia Savirsin Teius Timisoara Aradu Nou Aiud Simeria Vintu de Jos Alba Iulia Orastie Cluj Napoca Deva Razboieni Campia Turzii
23:53 4310 Tren Regio 4310 din Gherla
Nima Dej
Sosiri
Ora Tren De la
01:19 406 Tren InterRegio 406 din Gherla
Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Dej Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Beclean Miercurea Ciuc Deda Saratel
02:42 407 Tren InterRegio 407 din Gherla
Huedin Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca
02:53 1838 Tren InterRegio 1838 din Gherla
Alba Iulia Simeria Margina Orastie Sibot Vintu de Jos Deva Ilia Faget Campia Turzii Buzias Cluj Napoca Teius Lugoj Razboieni Aiud Timisoara Manastur
03:47 1837 Tren InterRegio 1837 din Gherla
Lunca Ilvei Salva Dej Vama Guramorului Nasaud Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Beclean Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi
04:18 4301 Tren Regio 4301 din Gherla
Bunesti h Nima Dej
04:46 4300 Tren Regio 4300 din Gherla
Cluj Napoca
04:51 4303 Tren Regio 4303 din Gherla
Nima Dej Bunesti h
05:14 Tren 4098 Tren 4098 din Gherla
Cluj Napoca
05:47 4101 Tren Regio 4101 din Gherla
Caila Arcalia Ciceu Bunesti h Magherus Saratel Dej Sfintu Beclean Reteag Coldau Nima Sintereag
06:01 1843 Tren InterRegio 1843 din Gherla
Campia Turzii Sibot Savirsin Radna Ilia Aradu Nou Teius Timisoara Vintu de Jos Aiud Simeria Cluj Napoca Alba Iulia Orastie Apahida Deva Razboieni
06:39 4111 Tren Regio 4111 din Gherla
Cosbuc Tisa Petrova Dealu Stefanitei Mogoseni Salva Dej Bocicoel Craciunesti Mititei Sighetu Marmatiei Beclean Iza Romuli Camara Sighet Leordina Sacel Telciu Bocicoi Nimigea Fiad Cociu Lunca la Tisa Viseu De Jos Fiezel Valea Viseu Bistra Bichigiu
06:55 4094 Tren Regio 4094 din Gherla
Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura
07:07 4091 Tren Regio 4091 din Gherla
Gilgau Ileanda Benesat Citcau Jibou Letca Baia Mare Miresu Mare Dej Ulmeni Salaj
07:33 4701 Tren Regio 4701 din Gherla
Beclean Nima Ilva Mica Ciceu Salva Feldru Coldau Mogoseni Cociu Reteag Mititei Dej Nimigea Nepos Nasaud Rebrisoara Podereia Feldrului
08:15 Tren 4093 Tren 4093 din Gherla
Baia Mare Ulmeni Salaj Dej Gilgau Ileanda Benesat Jibou Seini Mediesu Aurit
08:45 4302 Tren Regio 4302 din Gherla
Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca
09:25 366 Tren InterRegio 366 din Gherla
Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Dej Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Beclean Miercurea Ciuc
09:35 4103 Tren Regio 4103 din Gherla
Caila Saratel Ciceu Sfintu Magherus Sarata Dej Reteag Coldau Beclean Viisoara Sintereag Nima Arcalia
10:07 1832 Tren InterRegio 1832 din Gherla
Cluj Napoca
11:51 4087 Tren Regio 4087 din Gherla
Jibou Zalau Tasnad Acis Carei Gilgau Dej Sarmasag Ileanda
12:09 4703 Tren Regio 4703 din Gherla
Mititei Dej Nimigea Nepos Nasaud Rebrisoara Podereia Feldrului Beclean Nima Ilva Mica Ciceu Salva Feldru Coldau Mogoseni Cociu Reteag
12:50 4102 Tren Regio 4102 din Gherla
Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca
13:51 362 Tren InterRegio 362 din Gherla
Beclean Leordina Iza Viseu De Jos Sacel Dealu Stefanitei Fiad Telciu Cosbuc Valea Salva Lunca la Tisa Dej Sighetu Marmatiei Petrova
13:54 1834 Tren InterRegio 1834 din Gherla
Oradea Chisineu Cris Arad Ciucea Sintana Timisoara Aradu Nou Huedin Ciumeghiu Alesd Cluj Napoca Salonta Aghires
14:31 1833 Tren InterRegio 1833 din Gherla
Frasin Suceava Iacobeni Ilva Mica Targu Frumos Veresti Magura Ilvei Pascani Dolhasca Floreni Iasi Mestecanis Lunca Ilvei Salva Dej Cimpulung Moldovenesc Vama Guramorului Nasaud Cimpulung Est Vatra Dornei Pojorita Beclean
14:47 4305 Tren Regio 4305 din Gherla
Nima Dej
14:58 4086 Tren Regio 4086 din Gherla
Cluj Napoca
15:45 4304 Tren Regio 4304 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
15:57 367 Tren InterRegio 367 din Gherla
Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
16:27 Tren 4090 Tren 4090 din Gherla
Cluj Napoca
16:43 4110 Tren Regio 4110 din Gherla
Bontida Apahida Iclod Rascruci Cluj Napoca
16:45 4307 Tren Regio 4307 din Gherla
Nima Dej
17:19 4105 Tren Regio 4105 din Gherla
Sintereag Beclean Viisoara Arcalia Nima Bunesti h Caila Saratel Ciceu Sfintu Magherus Sarata Coldau Dej Reteag
17:51 4306 Tren Regio 4306 din Gherla
Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida
18:37 4308 Tren Regio 4308 din Gherla
Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Jucu de Jos Dezmir
18:45 4109 Tren Regio 4109 din Gherla
Caila Ciceu Sintereag Magherus Arcalia Dej Saratel Beclean Sfintu Reteag
18:47 363 Tren InterRegio 363 din Gherla
Episcopia Bihor Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd Oradea
19:02 4095 Tren Regio 4095 din Gherla
C.C.H Dej Fersig Satulung Letca Gilgau Citcau Miresu Mare Benesat Cuciulat Caseiu Gilgau h Ulmeni Salaj Jibou Babuteni Nima Glodu Somesului Ticau Baia Mare Ciocmani Coplean Rus Alunis Salaj Dej Surduc Salaj Capilna Bizusa Inau Var Ileanda Rastoci Somes Odorhei
19:22 4092 Tren Regio 4092 din Gherla
Cluj Napoca Apahida
19:35 1831 Tren InterRegio 1831 din Gherla
Floreni Dej Vama Salva Nasaud Mestecanis Vatra Dornei Guramorului Beclean Cimpulung Moldovenesc Suceava Pojorita Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei
21:01 4106 Tren Regio 4106 din Gherla
Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida
22:08 1844 Tren InterRegio 1844 din Gherla
Dej Beclean
22:16 Tren 4099 Tren 4099 din Gherla
Dej Gilgau Ileanda Satulung Benesat Jibou Letca Baia Mare Ulmeni Salaj
22:18 1766 Tren InterRegio 1766 din Gherla
Simeria Vintu de Jos Alba Iulia Orastie Cluj Napoca Deva Razboieni Campia Turzii Sibot Radna Ilia Savirsin Teius Timisoara Aradu Nou Aiud
23:28 1765 Tren InterRegio 1765 din Gherla
Vatra Dornei Pojorita Beclean Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Dej Vama Guramorului Nasaud Mestecanis
23:53 4310 Tren Regio 4310 din Gherla
Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!