Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Gherla din Gherla

Mersul trenurilor contact

Gherla , jud. Cluj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
01:19 406 Tren InterRegio 406 din Gherla
Huedin Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca
02:42 407 Tren InterRegio 407 din Gherla
Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Dej Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Beclean Miercurea Ciuc
02:53 1838 Tren InterRegio 1838 din Gherla
Iacobeni Frasin Targu Frumos Veresti Ilva Mica Pascani Dolhasca Floreni Iasi Lunca Ilvei Salva Dej Mestecanis Vama Guramorului Nasaud Cimpulung Moldovenesc Vatra Dornei Pojorita Beclean Cimpulung Est Suceava
03:47 1837 Tren InterRegio 1837 din Gherla
Teius Lugoj Razboieni Aiud Timisoara Manastur Alba Iulia Simeria Margina Orastie Sibot Vintu de Jos Deva Ilia Faget Campia Turzii Buzias Cluj Napoca
04:18 4301 Tren Regio 4301 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
04:46 4300 Tren Regio 4300 din Gherla
Dej
04:51 4303 Tren Regio 4303 din Gherla
Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida
05:14 Tren 4098 Tren 4098 din Gherla
Dej Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Benesat Jibou Citcau Baia Mare Letca
05:47 4101 Tren Regio 4101 din Gherla
Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod
06:01 1843 Tren InterRegio 1843 din Gherla
Dej Beclean
06:39 4111 Tren Regio 4111 din Gherla
Iclod Rascruci Cluj Napoca Bontida Apahida
06:55 4094 Tren Regio 4094 din Gherla
Rus Capilna Surduc Salaj Bizusa Ileanda Var Rastoci Jibou Gilgau Letca Dej Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Nima Babuteni Glodu Somesului Coplean Ciocmani
07:07 4091 Tren Regio 4091 din Gherla
Cluj Napoca
07:33 4701 Tren Regio 4701 din Gherla
Iclod Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Bontida Livada Somes Apahida
08:15 Tren 4093 Tren 4093 din Gherla
Cluj Napoca Apahida
08:45 4302 Tren Regio 4302 din Gherla
Bunesti h Nima Dej
09:25 366 Tren InterRegio 366 din Gherla
Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
09:35 4103 Tren Regio 4103 din Gherla
Livada Somes Iclod Bontida Fundatura Apahida Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir
10:07 1832 Tren InterRegio 1832 din Gherla
Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Dej Vama Guramorului Nasaud Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Beclean Cimpulung Moldovenesc
11:51 4087 Tren Regio 4087 din Gherla
Cluj Napoca
12:09 4703 Tren Regio 4703 din Gherla
Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu
12:50 4102 Tren Regio 4102 din Gherla
Caila Saratel Ciceu Sfintu Magherus Sarata Dej Reteag Coldau Beclean Viisoara Sintereag Nima Arcalia
13:51 362 Tren InterRegio 362 din Gherla
Episcopia Bihor Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd Oradea
13:54 1834 Tren InterRegio 1834 din Gherla
Floreni Iasi Mestecanis Lunca Ilvei Salva Dej Cimpulung Moldovenesc Vama Guramorului Nasaud Cimpulung Est Vatra Dornei Pojorita Beclean Frasin Suceava Iacobeni Ilva Mica Targu Frumos Veresti Magura Ilvei Pascani Dolhasca
14:31 1833 Tren InterRegio 1833 din Gherla
Huedin Ciumeghiu Alesd Cluj Napoca Salonta Aghires Oradea Chisineu Cris Arad Ciucea Sintana Timisoara Aradu Nou
14:47 4305 Tren Regio 4305 din Gherla
Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu
14:58 4086 Tren Regio 4086 din Gherla
Acis Carei Gilgau Dej Sarmasag Ileanda Jibou Zalau Tasnad
15:45 4304 Tren Regio 4304 din Gherla
Bunesti h Nima Dej
15:57 367 Tren InterRegio 367 din Gherla
Beclean Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Oltului Gheorghieni Siculeni Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Dej Toplita Brasov Ditrau
16:27 Tren 4090 Tren 4090 din Gherla
Ulmeni Salaj Dej Gilgau Ileanda Benesat Jibou Mediesu Aurit Seini Letca Baia Mare
16:43 4110 Tren Regio 4110 din Gherla
Leordina Sacel Telciu Bocicoi Nimigea Fiad Cociu Lunca la Tisa Viseu De Jos Fiezel Valea Viseu Bistra Bichigiu Cosbuc Tisa Petrova Dealu Stefanitei Salva Dej Bocicoel Craciunesti Mogoseni Sighetu Marmatiei Beclean Iza Romuli Camara Sighet
16:45 4307 Tren Regio 4307 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
17:19 4105 Tren Regio 4105 din Gherla
Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu
17:51 4306 Tren Regio 4306 din Gherla
Nima Dej
18:37 4308 Tren Regio 4308 din Gherla
Dej Nima
18:45 4109 Tren Regio 4109 din Gherla
Clujana h Cluj Napoca
18:47 363 Tren InterRegio 363 din Gherla
Sighetu Marmatiei Leordina Lunca la Tisa Viseu De Jos Iza Telciu Sacel Valea Cosbuc Dej Salva Beclean
19:02 4095 Tren Regio 4095 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
19:22 4092 Tren Regio 4092 din Gherla
Rastoci Jibou Letca Baia Mare Miresu Mare Dej Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Citcau Benesat
19:35 1831 Tren InterRegio 1831 din Gherla
Cluj Napoca
21:01 4106 Tren Regio 4106 din Gherla
Caila Bunesti h Ciceu Saratel Magherus Sfintu Dej Sarata Coldau Beclean Reteag Sintereag Nima Arcalia
22:08 1844 Tren InterRegio 1844 din Gherla
Campia Turzii Sibot Radna Ilia Savirsin Teius Timisoara Aradu Nou Aiud Simeria Vintu de Jos Alba Iulia Orastie Cluj Napoca Deva Razboieni
22:16 Tren 4099 Tren 4099 din Gherla
Cluj Napoca
22:18 1766 Tren InterRegio 1766 din Gherla
Pojorita Mestecanis Targu Frumos Iacobeni Cimpulung Moldovenesc Pascani Veresti Cimpulung Est Iasi Dolhasca Frasin Dej Vama Salva Nasaud Vatra Dornei Guramorului Beclean Suceava
23:28 1765 Tren InterRegio 1765 din Gherla
Ilia Savirsin Teius Timisoara Aradu Nou Aiud Simeria Vintu de Jos Alba Iulia Orastie Cluj Napoca Deva Razboieni Campia Turzii Sibot Radna
23:53 4310 Tren Regio 4310 din Gherla
Nima Dej
Sosiri
Ora Tren De la
01:19 406 Tren InterRegio 406 din Gherla
Baile Tusnad Siculeni Dej Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Beclean Miercurea Ciuc Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului
02:42 407 Tren InterRegio 407 din Gherla
Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin Alesd
02:53 1838 Tren InterRegio 1838 din Gherla
Vintu de Jos Deva Ilia Faget Campia Turzii Buzias Cluj Napoca Teius Lugoj Razboieni Aiud Timisoara Manastur Alba Iulia Simeria Margina Orastie Sibot
03:47 1837 Tren InterRegio 1837 din Gherla
Dej Vama Guramorului Nasaud Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Beclean Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva
04:18 4301 Tren Regio 4301 din Gherla
Bunesti h Nima Dej
04:46 4300 Tren Regio 4300 din Gherla
Cluj Napoca
04:51 4303 Tren Regio 4303 din Gherla
Nima Dej Bunesti h
05:14 Tren 4098 Tren 4098 din Gherla
Cluj Napoca
05:47 4101 Tren Regio 4101 din Gherla
Magherus Saratel Dej Sfintu Beclean Reteag Coldau Nima Sintereag Caila Arcalia Ciceu Bunesti h
06:01 1843 Tren InterRegio 1843 din Gherla
Savirsin Radna Ilia Aradu Nou Teius Timisoara Vintu de Jos Aiud Simeria Cluj Napoca Alba Iulia Orastie Apahida Deva Razboieni Campia Turzii Sibot
06:39 4111 Tren Regio 4111 din Gherla
Mititei Sighetu Marmatiei Beclean Iza Romuli Camara Sighet Leordina Sacel Telciu Bocicoi Nimigea Fiad Cociu Lunca la Tisa Viseu De Jos Fiezel Valea Viseu Bistra Bichigiu Cosbuc Tisa Petrova Dealu Stefanitei Mogoseni Salva Dej Bocicoel Craciunesti
06:55 4094 Tren Regio 4094 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
07:07 4091 Tren Regio 4091 din Gherla
Benesat Citcau Jibou Letca Baia Mare Miresu Mare Dej Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda
07:33 4701 Tren Regio 4701 din Gherla
Ilva Mica Ciceu Salva Feldru Coldau Mogoseni Cociu Reteag Mititei Dej Nimigea Nepos Nasaud Rebrisoara Podereia Feldrului Beclean Nima
08:15 Tren 4093 Tren 4093 din Gherla
Ileanda Benesat Jibou Seini Mediesu Aurit Baia Mare Ulmeni Salaj Dej Gilgau
08:45 4302 Tren Regio 4302 din Gherla
Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir
09:25 366 Tren InterRegio 366 din Gherla
Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Dej Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Beclean Miercurea Ciuc Deda Saratel Gheorghieni
09:35 4103 Tren Regio 4103 din Gherla
Magherus Sarata Dej Reteag Coldau Beclean Viisoara Sintereag Nima Arcalia Caila Saratel Ciceu Sfintu
10:07 1832 Tren InterRegio 1832 din Gherla
Cluj Napoca
11:51 4087 Tren Regio 4087 din Gherla
Tasnad Acis Carei Gilgau Dej Sarmasag Ileanda Jibou Zalau
12:09 4703 Tren Regio 4703 din Gherla
Nepos Nasaud Rebrisoara Podereia Feldrului Beclean Nima Ilva Mica Ciceu Salva Feldru Coldau Mogoseni Cociu Reteag Mititei Dej Nimigea
12:50 4102 Tren Regio 4102 din Gherla
Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida
13:51 362 Tren InterRegio 362 din Gherla
Dealu Stefanitei Fiad Telciu Cosbuc Valea Salva Lunca la Tisa Dej Sighetu Marmatiei Petrova Beclean Leordina Iza Viseu De Jos Sacel
13:54 1834 Tren InterRegio 1834 din Gherla
Arad Ciucea Sintana Timisoara Aradu Nou Huedin Ciumeghiu Alesd Cluj Napoca Salonta Aghires Oradea Chisineu Cris
14:31 1833 Tren InterRegio 1833 din Gherla
Ilva Mica Targu Frumos Veresti Magura Ilvei Pascani Dolhasca Floreni Iasi Mestecanis Lunca Ilvei Salva Dej Cimpulung Moldovenesc Vama Guramorului Nasaud Cimpulung Est Vatra Dornei Pojorita Beclean Frasin Suceava Iacobeni
14:47 4305 Tren Regio 4305 din Gherla
Nima Dej
14:58 4086 Tren Regio 4086 din Gherla
Cluj Napoca
15:45 4304 Tren Regio 4304 din Gherla
Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu
15:57 367 Tren InterRegio 367 din Gherla
Huedin Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca
16:27 Tren 4090 Tren 4090 din Gherla
Cluj Napoca
16:43 4110 Tren Regio 4110 din Gherla
Iclod Rascruci Cluj Napoca Bontida Apahida
16:45 4307 Tren Regio 4307 din Gherla
Nima Dej
17:19 4105 Tren Regio 4105 din Gherla
Bunesti h Caila Saratel Ciceu Sfintu Magherus Sarata Coldau Dej Reteag Sintereag Beclean Viisoara Arcalia Nima
17:51 4306 Tren Regio 4306 din Gherla
Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura
18:37 4308 Tren Regio 4308 din Gherla
Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Jucu de Jos Dezmir Livada Somes Bontida
18:45 4109 Tren Regio 4109 din Gherla
Magherus Arcalia Dej Saratel Beclean Sfintu Reteag Caila Ciceu Sintereag
18:47 363 Tren InterRegio 363 din Gherla
Ciucea Huedin Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca
19:02 4095 Tren Regio 4095 din Gherla
Gilgau h Gilgau Miresu Mare Benesat Glodu Somesului Caseiu Ulmeni Salaj Jibou Babuteni Rus Nima Ticau Baia Mare Ciocmani Bizusa Coplean Alunis Salaj Dej Surduc Salaj Rastoci Capilna C.C.H Dej Inau Var Letca Ileanda Citcau Somes Odorhei Fersig Cuciulat Satulung
19:22 4092 Tren Regio 4092 din Gherla
Cluj Napoca Apahida
19:35 1831 Tren InterRegio 1831 din Gherla
Vama Salva Nasaud Mestecanis Vatra Dornei Guramorului Beclean Cimpulung Moldovenesc Suceava Pojorita Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Floreni Dej
21:01 4106 Tren Regio 4106 din Gherla
Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura
22:08 1844 Tren InterRegio 1844 din Gherla
Dej Beclean
22:16 Tren 4099 Tren 4099 din Gherla
Ileanda Satulung Benesat Jibou Letca Baia Mare Ulmeni Salaj Dej Gilgau
22:18 1766 Tren InterRegio 1766 din Gherla
Alba Iulia Orastie Cluj Napoca Deva Razboieni Campia Turzii Sibot Radna Ilia Savirsin Teius Timisoara Aradu Nou Aiud Simeria Vintu de Jos
23:28 1765 Tren InterRegio 1765 din Gherla
Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Dej Vama Guramorului Nasaud Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Beclean
23:53 4310 Tren Regio 4310 din Gherla
Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!