Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Gherla din Gherla

Mersul trenurilor contact

Gherla , jud. Cluj, Romania

Plecări
Ora Tren Către
01:19 406 Tren InterRegio 406 din Gherla
Huedin Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca
02:42 407 Tren InterRegio 407 din Gherla
Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Dej Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Beclean Miercurea Ciuc
02:53 1838 Tren InterRegio 1838 din Gherla
Beclean Cimpulung Est Suceava Iacobeni Frasin Targu Frumos Veresti Ilva Mica Pascani Dolhasca Floreni Iasi Lunca Ilvei Salva Dej Mestecanis Vama Guramorului Nasaud Cimpulung Moldovenesc Vatra Dornei Pojorita
03:47 1837 Tren InterRegio 1837 din Gherla
Lugoj Razboieni Aiud Timisoara Manastur Alba Iulia Simeria Margina Orastie Sibot Vintu de Jos Deva Ilia Faget Campia Turzii Buzias Cluj Napoca Teius
04:18 4301 Tren Regio 4301 din Gherla
Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu
04:46 4300 Tren Regio 4300 din Gherla
Dej
04:51 4303 Tren Regio 4303 din Gherla
Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod
05:14 Tren 4098 Tren 4098 din Gherla
Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda Benesat Jibou Citcau Baia Mare Letca Dej
05:47 4101 Tren Regio 4101 din Gherla
Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida
06:01 1843 Tren InterRegio 1843 din Gherla
Dej Beclean
06:39 4111 Tren Regio 4111 din Gherla
Iclod Rascruci Cluj Napoca Bontida Apahida
06:55 4094 Tren Regio 4094 din Gherla
Capilna Surduc Salaj Bizusa Ileanda Var Rastoci Jibou Gilgau Letca Dej Citcau Caseiu Cuciulat Gilgau h Nima Babuteni Glodu Somesului Coplean Ciocmani Rus
07:07 4091 Tren Regio 4091 din Gherla
Cluj Napoca
07:33 4701 Tren Regio 4701 din Gherla
Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h Bontida Livada Somes Apahida Iclod
08:15 Tren 4093 Tren 4093 din Gherla
Cluj Napoca Apahida
08:45 4302 Tren Regio 4302 din Gherla
Bunesti h Nima Dej
09:25 366 Tren InterRegio 366 din Gherla
Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea
09:35 4103 Tren Regio 4103 din Gherla
Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Clujana h
10:07 1832 Tren InterRegio 1832 din Gherla
Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Dej Vama Guramorului Nasaud Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Beclean Cimpulung Moldovenesc Suceava
11:51 4087 Tren Regio 4087 din Gherla
Cluj Napoca
12:09 4703 Tren Regio 4703 din Gherla
Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu
12:50 4102 Tren Regio 4102 din Gherla
Nima Arcalia Caila Saratel Ciceu Sfintu Magherus Sarata Dej Reteag Coldau Beclean Viisoara Sintereag
13:51 362 Tren InterRegio 362 din Gherla
Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd
13:54 1834 Tren InterRegio 1834 din Gherla
Mestecanis Lunca Ilvei Salva Dej Cimpulung Moldovenesc Vama Guramorului Nasaud Cimpulung Est Vatra Dornei Pojorita Beclean Frasin Suceava Iacobeni Ilva Mica Targu Frumos Veresti Magura Ilvei Pascani Dolhasca Floreni Iasi
14:31 1833 Tren InterRegio 1833 din Gherla
Ciumeghiu Alesd Cluj Napoca Salonta Aghires Oradea Chisineu Cris Arad Ciucea Sintana Timisoara Aradu Nou Huedin
14:47 4305 Tren Regio 4305 din Gherla
Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca
14:58 4086 Tren Regio 4086 din Gherla
Tasnad Acis Carei Gilgau Dej Sarmasag Ileanda Jibou Zalau
15:45 4304 Tren Regio 4304 din Gherla
Bunesti h Nima Dej
15:57 367 Tren InterRegio 367 din Gherla
Ditrau Beclean Miercurea Ciuc Saratel Deda Izvoru Oltului Gheorghieni Siculeni Baile Tusnad Sfintu Gheorghe Dej Toplita Brasov
16:27 Tren 4090 Tren 4090 din Gherla
Baia Mare Ulmeni Salaj Dej Gilgau Ileanda Benesat Jibou Mediesu Aurit Seini Letca
16:43 4110 Tren Regio 4110 din Gherla
Beclean Iza Romuli Camara Sighet Leordina Sacel Telciu Bocicoi Nimigea Fiad Cociu Lunca la Tisa Viseu De Jos Fiezel Valea Viseu Bistra Bichigiu Cosbuc Tisa Petrova Dealu Stefanitei Salva Dej Bocicoel Craciunesti Mogoseni Sighetu Marmatiei
16:45 4307 Tren Regio 4307 din Gherla
Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu
17:19 4105 Tren Regio 4105 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
17:51 4306 Tren Regio 4306 din Gherla
Nima Dej
18:37 4308 Tren Regio 4308 din Gherla
Dej Nima
18:45 4109 Tren Regio 4109 din Gherla
Cluj Napoca Clujana h
18:47 363 Tren InterRegio 363 din Gherla
Salva Beclean Sighetu Marmatiei Leordina Lunca la Tisa Viseu De Jos Iza Telciu Sacel Valea Cosbuc Dej
19:02 4095 Tren Regio 4095 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Clujana h Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
19:22 4092 Tren Regio 4092 din Gherla
Citcau Benesat Rastoci Jibou Letca Baia Mare Miresu Mare Dej Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda
19:35 1831 Tren InterRegio 1831 din Gherla
Cluj Napoca
21:01 4106 Tren Regio 4106 din Gherla
Arcalia Caila Bunesti h Ciceu Saratel Magherus Sfintu Dej Sarata Coldau Beclean Reteag Sintereag Nima
22:08 1844 Tren InterRegio 1844 din Gherla
Sibot Radna Ilia Savirsin Teius Timisoara Aradu Nou Aiud Simeria Vintu de Jos Alba Iulia Orastie Cluj Napoca Deva Razboieni Campia Turzii
22:16 Tren 4099 Tren 4099 din Gherla
Cluj Napoca
22:18 1766 Tren InterRegio 1766 din Gherla
Mestecanis Targu Frumos Iacobeni Cimpulung Moldovenesc Pascani Veresti Cimpulung Est Iasi Dolhasca Frasin Dej Vama Salva Nasaud Vatra Dornei Guramorului Beclean Suceava Pojorita
23:28 1765 Tren InterRegio 1765 din Gherla
Savirsin Teius Timisoara Aradu Nou Aiud Simeria Vintu de Jos Alba Iulia Orastie Cluj Napoca Deva Razboieni Campia Turzii Sibot Radna Ilia
23:53 4310 Tren Regio 4310 din Gherla
Dej Nima
Sosiri
Ora Tren De la
01:19 406 Tren InterRegio 406 din Gherla
Siculeni Dej Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Beclean Miercurea Ciuc Deda Saratel Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad
02:42 407 Tren InterRegio 407 din Gherla
Alesd Oradea Episcopia Bihor Cluj Napoca Huedin
02:53 1838 Tren InterRegio 1838 din Gherla
Orastie Sibot Vintu de Jos Deva Ilia Faget Campia Turzii Buzias Cluj Napoca Teius Lugoj Razboieni Aiud Timisoara Manastur Alba Iulia Simeria Margina
03:47 1837 Tren InterRegio 1837 din Gherla
Vama Guramorului Nasaud Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Beclean Cimpulung Moldovenesc Suceava Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Dej
04:18 4301 Tren Regio 4301 din Gherla
Bunesti h Nima Dej
04:46 4300 Tren Regio 4300 din Gherla
Cluj Napoca
04:51 4303 Tren Regio 4303 din Gherla
Dej Bunesti h Nima
05:14 Tren 4098 Tren 4098 din Gherla
Cluj Napoca
05:47 4101 Tren Regio 4101 din Gherla
Ciceu Bunesti h Magherus Saratel Dej Sfintu Beclean Reteag Coldau Nima Sintereag Caila Arcalia
06:01 1843 Tren InterRegio 1843 din Gherla
Ilia Aradu Nou Teius Timisoara Vintu de Jos Aiud Simeria Cluj Napoca Alba Iulia Orastie Apahida Deva Razboieni Campia Turzii Sibot Savirsin Radna
06:39 4111 Tren Regio 4111 din Gherla
Salva Dej Bocicoel Craciunesti Mititei Sighetu Marmatiei Beclean Iza Romuli Camara Sighet Leordina Sacel Telciu Bocicoi Nimigea Fiad Cociu Lunca la Tisa Viseu De Jos Fiezel Valea Viseu Bistra Bichigiu Cosbuc Tisa Petrova Dealu Stefanitei Mogoseni
06:55 4094 Tren Regio 4094 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci
07:07 4091 Tren Regio 4091 din Gherla
Benesat Citcau Jibou Letca Baia Mare Miresu Mare Dej Ulmeni Salaj Gilgau Ileanda
07:33 4701 Tren Regio 4701 din Gherla
Ciceu Salva Feldru Coldau Mogoseni Cociu Reteag Mititei Dej Nimigea Nepos Nasaud Rebrisoara Podereia Feldrului Beclean Nima Ilva Mica
08:15 Tren 4093 Tren 4093 din Gherla
Dej Gilgau Ileanda Benesat Jibou Seini Mediesu Aurit Baia Mare Ulmeni Salaj
08:45 4302 Tren Regio 4302 din Gherla
Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes
09:25 366 Tren InterRegio 366 din Gherla
Gheorghieni Izvoru Oltului Baile Tusnad Siculeni Dej Sfintu Gheorghe Brasov Toplita Beclean Miercurea Ciuc Deda Saratel
09:35 4103 Tren Regio 4103 din Gherla
Sfintu Magherus Sarata Dej Reteag Coldau Beclean Viisoara Sintereag Nima Arcalia Caila Saratel Ciceu
10:07 1832 Tren InterRegio 1832 din Gherla
Cluj Napoca
11:51 4087 Tren Regio 4087 din Gherla
Zalau Tasnad Acis Carei Gilgau Dej Sarmasag Ileanda Jibou
12:09 4703 Tren Regio 4703 din Gherla
Nasaud Rebrisoara Podereia Feldrului Beclean Nima Ilva Mica Ciceu Salva Feldru Coldau Mogoseni Cociu Reteag Mititei Dej Nimigea Nepos
12:50 4102 Tren Regio 4102 din Gherla
Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir
13:51 362 Tren InterRegio 362 din Gherla
Viseu De Jos Sacel Dealu Stefanitei Fiad Telciu Cosbuc Valea Salva Lunca la Tisa Dej Sighetu Marmatiei Petrova Beclean Leordina Iza
13:54 1834 Tren InterRegio 1834 din Gherla
Ciucea Sintana Timisoara Aradu Nou Huedin Ciumeghiu Alesd Cluj Napoca Salonta Aghires Oradea Chisineu Cris Arad
14:31 1833 Tren InterRegio 1833 din Gherla
Targu Frumos Veresti Magura Ilvei Pascani Dolhasca Floreni Iasi Mestecanis Lunca Ilvei Salva Dej Cimpulung Moldovenesc Vama Guramorului Nasaud Cimpulung Est Vatra Dornei Pojorita Beclean Frasin Suceava Iacobeni Ilva Mica
14:47 4305 Tren Regio 4305 din Gherla
Dej Nima
14:58 4086 Tren Regio 4086 din Gherla
Cluj Napoca
15:45 4304 Tren Regio 4304 din Gherla
Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci Jucu
15:57 367 Tren InterRegio 367 din Gherla
Cluj Napoca Huedin Alesd Oradea Episcopia Bihor
16:27 Tren 4090 Tren 4090 din Gherla
Cluj Napoca
16:43 4110 Tren Regio 4110 din Gherla
Iclod Rascruci Cluj Napoca Bontida Apahida
16:45 4307 Tren Regio 4307 din Gherla
Nima Dej
17:19 4105 Tren Regio 4105 din Gherla
Nima Bunesti h Caila Saratel Ciceu Sfintu Magherus Sarata Coldau Dej Reteag Sintereag Beclean Viisoara Arcalia
17:51 4306 Tren Regio 4306 din Gherla
Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura
18:37 4308 Tren Regio 4308 din Gherla
Apahida Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Jucu de Jos Dezmir Livada Somes Bontida Iclod
18:45 4109 Tren Regio 4109 din Gherla
Ciceu Sintereag Magherus Arcalia Dej Saratel Beclean Sfintu Reteag Caila
18:47 363 Tren InterRegio 363 din Gherla
Cluj Napoca Ciucea Huedin Alesd Oradea Episcopia Bihor
19:02 4095 Tren Regio 4095 din Gherla
Miresu Mare Benesat Cuciulat Caseiu Gilgau h Ulmeni Salaj Jibou Babuteni Nima Glodu Somesului Ticau Baia Mare Ciocmani Coplean Rus Alunis Salaj Dej Surduc Salaj Capilna Bizusa Inau Var Ileanda Rastoci Somes Odorhei C.C.H Dej Fersig Satulung Letca Gilgau Citcau
19:22 4092 Tren Regio 4092 din Gherla
Apahida Cluj Napoca
19:35 1831 Tren InterRegio 1831 din Gherla
Salva Nasaud Mestecanis Vatra Dornei Guramorului Beclean Cimpulung Moldovenesc Suceava Pojorita Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Floreni Dej Vama
21:01 4106 Tren Regio 4106 din Gherla
Fundatura Rascruci Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida
22:08 1844 Tren InterRegio 1844 din Gherla
Dej Beclean
22:16 Tren 4099 Tren 4099 din Gherla
Ileanda Satulung Benesat Jibou Letca Baia Mare Ulmeni Salaj Dej Gilgau
22:18 1766 Tren InterRegio 1766 din Gherla
Orastie Cluj Napoca Deva Razboieni Campia Turzii Sibot Radna Ilia Savirsin Teius Timisoara Aradu Nou Aiud Simeria Vintu de Jos Alba Iulia
23:28 1765 Tren InterRegio 1765 din Gherla
Iacobeni Cimpulung Est Targu Frumos Veresti Frasin Pascani Dolhasca Ilva Mica Iasi Lunca Ilvei Salva Dej Vama Guramorului Nasaud Mestecanis Vatra Dornei Pojorita Beclean Cimpulung Moldovenesc Suceava
23:53 4310 Tren Regio 4310 din Gherla
Jucu Cluj Napoca Dezmir Livada Somes Bontida Iclod Apahida Fundatura Rascruci

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!